Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Haiti

Nemovitosti na prodej v Haiti

Haiti je karibská země, která sdílí ostrov Ispaniola s Dominikánskou republikou na východě. Dokonce ani v případě, že se zemětřesení v roce 2010 ještě plně nezotavilo, mnohé z jeho historických památek, které se datují do počátku devatenáctého století, zůstaly nedotčeny.

Hlavním městem je Port-au-Prince. Haiti je země s největším africkým vlivem v Americe, je to země s plochou rekonstrukcí. V současné době žijí, pracují a spolupracují tisíce vyslanců na rozvojových a kooperačních misích.

Pokud hledáte koupi nemovitosti k prodeji na Haiti, musíte vědět, že usazení na Haiti jistě nebude mírumilovným zážitkem. Haiti je země plná kontrastů a snů o nové budoucnosti pro své mladé a nadějné obyvatelstvo.

Pokud jde o získání nemovitosti k prodeji na Haiti, je důležité vědět, že v současné době neexistuje důvěryhodný registr nemovitostí. Podvod a podvodné prodeje jsou běžné, takže je dobré před zahájením koupě nemovitosti na prodej na Haiti dobře číst a vždy konzultovat právníka.

Za posledních 15 let zaznamenala Haiti velmi rychlou urbanizaci, která zdvojnásobila počet městských obyvatel od 3 do 6 milionů lidí. Haiti je nyní třetí nejvíce urbanizovanou zemí Latinské Ameriky a Karibiku, po Trinidadu a Tobagu a Mexiku. Každým rokem se do města přesunuje více než 133 000 Haiti.

Mnoho obyvatel Port-au-Prince se snaží najít místo k bydlení za přijatelnou cenu a tekoucí vodu, zatímco jiní stráví hodiny práce denně.

Takže není snadné najít dobrý majetek na prodej na Haiti.

Navzdory obtížím plynoucím z rychlé urbanizace došlo k poklesu úrovně extrémní chudoby na Haiti, zatímco pokrytí některých služeb se ve městech zlepšilo. Velké města jsou napojeny na hlavní silniční síť a zlepšují přístup k mikroúvěrům.

64% obyvatel Haiti žije ve městě a počet obyvatel měst se může zvýšit ze 6 milionů na 11 milionů do roku 2050: tato rychlá urbanizace přináší s sebou rostoucí poptávku po infrastruktuře, službách a pracovních příležitostech, ale především přináší ekonomické příležitosti a pravděpodobně rostoucí počet nemovitostí na prodej na Haiti.

To je zvláště překvapující v ulicích Port-au-Prince, které jsou plné lidí, malých pouličních prodejců, telefonních obchodů a barevných kohoutků, malované dodávky používané jako veřejná doprava. Aby tyto příležitosti využila, zpráva doporučuje odolnější urbanistické plánování s cílem uzavřít infrastrukturu a rozdíl v oblasti služeb a připravit se na budoucí růst měst.

Přístup k základním službám se zlepšil, zejména v městských oblastech, ale je třeba udělat více, aby reagovaly na rychle rostoucí potřeby: zatímco obyvatelé Port-au-Prince nebo druhé město Cap-Haitien mají lepší přístup ve školách, zdraví a elektrické služby, dvě třetiny obyvatel města nemají dostatečné kanalizační zařízení a míra sběru tuhého odpadu je velmi nízká.

Investování do ulic a zlepšení efektivity a pohodlí veřejné dopravy, jakož i posílení územního plánování měst bude nezbytné pro snížení ztrát lidí v tranzitu a pro usnadnění přístupu k pracovním místům a trhům. Ale také to zlepší portfolio nemovitostí na prodej na Haiti.

Řada drahých přírodních katastrof zhoršila výhody procesu urbanizace: více než 96% Haitians je vystaveno dvěma nebo více přírodním katastrofám. V oblastech zemětřesení je vysoká koncentrace budov a polovina je postavena na půdě vystavené záplavám. Po roce 2010

Haiti vyvinula informační a plánovací nástroje pro řízení rizik ve vztahu k přírodním katastrofám, jako jsou hodnocení rizik proti více hrozbám, mapování seismických oblastí a exponovaných aktiv.

  •  
    Přesun na Haiti. Zahraniční a žijí na Haiti

        Ponořen do Karibského moře, kdysi francouzské kolonie, bylo krásné Haiti jednou z prvních zemí, která vyhlásila svou nezávislost na Americe. Je to nepochybně jedna z nejméně bohatých zemí amerického kontinentu, ale samozřejmě i nejlevnější! Proč o tom mluvíme? Abychom vám dali příležitost ...

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 40330

Prodat Jiné (Pozemky), Haiti, Port-au-Prince, Petionville, Pernier

820,529.36CZK
Prodat
Jiné (Pozemky)

517 m²
Tato nemovitost se nachází 30 minut od letiště, v bezpečné oblasti nedaleko policejní stanice. V blízkosti hlavní silnice a autobusové dopravy s kohou...
Cod. 5113

Prodat Domek, Haiti, Port-au-Prince, Port-au-Prince, BOULEVARD center

4,923,176.17CZK
Prodat
Domek

130 m²
Rezidenční dům v malé rezidenční čtvrti 5 domů. Soukromá zahrada a pláž. Kompletně zrekonstruovaný počátkem roku 2008 zařízený americkou kuchyňskou li...
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB